Pendik Medya Tanıtım Yayıncılık & Web Tasarım

0216 354 00 26 | destek@pendikmedya.com

Biz Kimiz ?

2009 Mart ayında kurulan firmamız; web tasarım, grafik tasarım, seo hizmetleri, kurumsal kimlik çalışmaları, web hosting, domain, internet ve bilişim hizmetleri, matbaa, reklam hizmetleri, güvenlik sistemleri alanında kurumsal çözümler üretmektedir.

İnternet üzerinden tanıtım ve reklam çalışmaları alanında faaliyet göstermektedir.

“Pendik Medya İnternet Bilişim ve Teknoloji Çözümleri müşteri memnuniyeti ilkesi ile birlikte partnerlerini yalnızca müşteri olarak değil; çözüm ortağı olarak görmektedir.

Pendik Medya siz değerli müşterilerimizin web tasarım çözüm ortağı ve danışmanı olarak gören anlayışı ile GÜVEN KAYNAĞI,

Hangi kurumsal müşterimizin nasıl bir web tasarım projesi gerekliliği konusundaki isabetli tespitleri ile iyi bir İŞ ORTAĞI,

Estetik görselliğe önem veren uzman kadrosuyla bir İNTERNET REKLAMCISI,

Bütün bunlarla teknik mükemmelliği ve desteği aynı potada eritmeyi bilmesi ile iyi bir IT UZMANI,

E-ticarete yönelik ürün geliştirme çalışmalarıyla E-TİCARET YAZILIMCISI,

Portal web site tasarımları ile WEB SİTE YARATICISI,

Sorun çözme mekanizmalarıyla SORUN ÇÖZÜCÜ,

Alan Adı Tescili (Domain) & Hosting, reseller, sanal sunucu hizmetleri ile İnternet Servis Sağlayıcısı ünvanlarını hakkıyla almıştır.”

Vizyonumuz

Satış pazarlama, iş hayatının en önemli fonksiyonudur. İnternet ve Web teknolojileri ise son derece dinamik yapısı ve yaygınlaşma hızıyla, satış pazarlama süreçlerinin son dönemde önemi inkâr edilemez bir mecrasıdır.

Firmamızın amaçlarından biri; Sürekli büyüyen ve gelişen teknoloji ve internet sektöründe yer almayı düşünen firmaların ürünlerini bu geniş pazarda tanıtmasını sağlamaktır. Bu tanıtımları sağlarken değişmeyen ilkelerimiz; Kalite, Hız, Güvenilirliktir.

Web tasarım ve matbaacılık hizmetlerini bir arada veren firmamız, reklamı bir bütün olarak kabul edip, her alanda size reklam imkanı sağlamaktadır.

Misyonumuz

Firmamız; işletmenin reel hayattaki satış pazarlama stratejilerinin en etkili şekilde Web’ e aktarılmasını temel alır. Web teknolojilerinden faydalanarak hedef kitleye hedeflenen mesajın ulaştırılmasını ve satış pazarlama sürecinde pozitif değer döndürmeyi hedefler.

Firmamızda standart Web paketleri olduğu gibi, kişiye özel çözümler de üretilmektedir.

Pendik Medya İnternet Bilişim Hizmetleri